Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

TEDxKrakówSalon XY

17th November 2016 @ 18:30 - 21:00

TEDxKrakowSalon: The XY

Za nami kobiece zakończenie października – niecałe dwa tygodnie temu gościliśmy na scenie 3 niesamowite speakerki i obejrzeliśmy transmisję z konferencji TEDWomen. Zachowujemy równowagę – TEDxKraków zaprasza Was na spotkanie o istocie męskości. Listopad to znamomity czas żeby rozmawiać o męskości. Dlaczego? Google: Movember 😉

Chromosom X i chromosom Y – to one stoją za tym, że część z nas (a w sumie – połowa) rodzi się jako biologiczni mężczyźni. Co tak naprawdę znaczy być mężczyzną? Jak zmienia się nasze postrzeganie męskości? Czy przeżywamy kryzys męskości? Będziemy wspólnie szukać odpowiedzi oglądając TED talki i słuchając wystąpienia naszego prelegenta – o tym już bardzo niedługo!

Tym razem spotykamy się w siedzibie Schibsted przy ul. Armii Krajowej 28. Startujemy o 18:00. Zapraszamy chłopaków, facetów i mężczyzn, ale dziewczyny też są mile widziane. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą dowodów osobistych – będą niezbędne do wejścia do budynku.

Wydarzenie jest bezpłatne, nie zapomnijcie jednak, że obowiązuje na nie rejestracja – informacji szukajcie na naszym fanpage’u w najbliższych dniach.

PS. To nasze ostatnie spotkanie w tym roku, przybywajcie tłumnie!

Details

Date:
17th November 2016
Time:
18:30 - 21:00

Organiser

TEDxKrakow

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.