Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

TEDxKrakówSalon – Student Starter

18th October 2016 @ 18:00 - 21:00

Studia to niepowtarzalny czas – przyzna każdy, kto miał szansę przeżyć tę przygodę. Czas zdobywania ogromnych ilości wiedzy, (nie)zapomnianych imprez i nawiązywania przyjaźni na całe życie… ale też okres, w którym lepiej poznajemy samych siebie, stajemy przed niespotykanymi wcześniej problemami, często też doświadczamy trudnych emocji i na własnych błędach uczymy się dorosłości.

Korzystając z atmosfery października, która zdecydowanie kojarzy się z powrotem na uczelnię, TEDxKrakow zaprasza Was na Salon poświęcony w całości Wam – studentom. Podejmiemy różnorodne tematy związane z życiem podczas studiów, również te niełatwe lecz ważne – szczególnie dla tych z Was, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze studiami.

Wspólnie obejrzymy kilka prelekcji z konferencji TED, które zainspirują nas do podzielenia się własnymi doświadczeniami w dyskusji. Spróbujemy wspólnie odpowiedzieć na pytanie – jak wykorzystać czas studiów na sto procent? W Artetece Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie będą czekać na Was ciekawi ludzie, moc inspiracji i – oczywiście – dobra zabawa! Elementy niezbędne do odczarowania posępnej aury deszczowego października 😉

Widzimy się o 18 października o 18:00 w Artetece. Zapraszamy studentów wszystkich kierunków krakowskich uczelni, osoby z pierwszych lat studiów, doktorantów i pracowników naukowych!

UWAGA!
Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja, o której więcej informacji już niedługo. 🙂

Details

Date:
18th October 2016
Time:
18:00 - 21:00

Organiser

TEDxKrakow

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.