Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

TedxKazimierz Adventures #4

12th January 2017 @ 16:30 - 19:30

This event will be conducted only in Polish.

Witajcie!
Podczas czwartego spotkania z cyklu Adventure będziemy poznawać tajniki budowania map myśli. Do tematu wprowadzi nas Tomasz Stachura. Przygotujcie się również na część praktyczną!

Tomasz Stachura (dr inż.) – Pasjonat, praktyk i popularyzator efektywnej nauki i pracy dzięki mapom myśli – prowadzi szkolenia oraz blog na ten temat – mapymysli.net oraz profil na facebooku: https://www.facebook.com/MapyMysliTomaszStachura

Występował w programie popularno-naukowym TVP Sonda2 opowiadając o mapach myśli: https://www.facebook.com/MapyMysliTomaszStachura/videos/1725212854464623/
Laureat prestiżowych konkursów: Doctus – wspierającego innowacyjne badania prowadzone przez doktorantów oraz TransformationDOC – intensywne 2 tygodniowe szkolenie młodych naukowców z zakresu przedsiębiorczości oraz umiejętności miękkich niezbędnych do współpracy z gospodarką realizowane na Ivey Business School Western University Canada.

Kiedy: 12.01 godz. 16.30
Długość warsztatów: max 3h
Ilość uczestników: 10 osób
Język urzędowy: Polski

Jak się zgłosić?
Po pierwsze, mieć w sobie motywację, aby rozwijać swoją umiejętność tworzenia map myśli.
Po drugie, przekonać nas o powyższym, w formularzu: http://bit.ly/2jdvfcW

Ze względu na to, że liczba miejsc jest ograniczona, 8 stycznia (niedziela) wybrani uczestnicy otrzymają potwierdzenie zaproszenia na spotkanie. Prosimy potwierdzić wtedy swoją obecność.

Pozdrawiamy,
TEDxKazimierz Adventure Team

Details

Date:
12th January 2017
Time:
16:30 - 19:30

Organiser

TEDxKazimierz

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.