Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Special TEDxKazimierz International Gathering

16th September 2017 @ 18:30 - 21:30

This is a TEDxKazimierz monthly meetup with a difference (Polish below)

In co-operation with TED headquarters in New York we are hosting an international workshop for TEDx Organisers from all over Europe the weekend of 15-17th September.

We believe our monthly meeutps are an important part of how TEDxKazimierz builds community among TED and TEDx supporters and we want to showcase the way it works to our guests from around the world.

This meetup will have additional activities and features to ensure that we make the most of a first time event,

We will present news from TEDxKazimierz, give a summary of what we learned and achieved at our main event on 22nd April and explain what we are planning for next year. If you want to be involved fill in our form here

As always, we will have icebreaking activities to help attendees meet people and build a community.
There will be TED talks, discussions, team updates on our latest activities and community announcements.

If you want to make short (1-2 minute) Open Coffee Kraków style community announcements, get in touch. If there is ttime will will allow it.

If any one want to perform something suitable after we finish our hosting around 21:00, we welcome “Open Mic” format performances.

Important:
1. This is not a licensed TEDx event but is fully supported by the TEDxKazimierz licence holder
2. Volunteers to help with scanning in guests/welcoming and ice breakers – please get in touch
3. Don’t speak English well?. Don’t worry, Our events are designed to be friendly to both English and Polish speakers.

See you on the 16th

Richard Lucas, Krystian Aparta and TEDxKazimierz team

Nadchodzi inne niż wszystkie zgromadzenie społeczności TEDxKazimierz!

Przy oficjalnym wsparciu TED urządziliśmy w Krakowie duży międzynarodowy warsztat dla organizatorów TEDx. Goście z całej Europy będą wymieniali się na nim wiedzą i doświadczeniami w weekend 15-17 września.

Nasze comiesięczne spotkania są dla nas bardzo ważne – tak budujemy w naszym regionie społeczność entuzjastów TED i TEDx. Dlatego chcemy pokazać naszym międzynarodowym gościom, jak robi to TEDxKazimierz!

W związku z tym nasze najbliższe spotkanie wzbogaci się o nowe zajęcia i atrakcje, dzięki którym włączymy w naszą społeczność gości pierwszego takiego warsztatu TEDx w Polsce! Porozmawiamy o nowościach związanych z TEDxKazimierz, podzielimy się tym, czego nauczyliśmy się i czego udało nam się dokonać dzięki ostatniej konferencji z 22 kwietnia i opowiemy, co planujemy na najbliższy rok.

Gorąco zapraszamy! Jeśli chcesz wziąć udział w tym unikalnym spotkaniu, wypełnij proszę formularz.

Jak zawsze, będzie u nas pełno „lodołamaczy”, które pomogą wszystkim poznać się lepiej i nawiązać nowe znajomości. Będą prelekcje TED, dyskusje i ważne informacje dla Was, naszej lokalnej społeczności TEDxKazimierz.

Jest to też okazja do przekazania zebranym wiadomości o swoim projekcie czy pomyśle – w stylu Open Coffee Kraków. Jeśli chcesz zrobić taką krótką (1-2 min) prezentację, skontaktuj się z nami – postaramy się uwzględnić ją w planie wydarzenia, jeśli tylko znajdzie się czas. Ze względu na międzynarodową formułę nadchodzącego spotkania tym razem preferujemy prezentacje w języku angielskim.

Zapraszamy też odważne artystyczne i aktorskie dusze do przedstawienia odpowiednich do natury wydarzenia wystąpień po godzinie 21, kiedy skończy się część formalna spotkania (format „open mic”).

Ważne informacje:

1. Chociaż nie jest to wydarzenie na licencji TEDx, ma ono oficjalne wsparcie TEDxKazimierz.
2. Chcesz pomóc przy przyjmowaniu gości i organizacji gier zapoznawczych, tzw. „lodołamaczy”? Świetnie – skontaktuj się z nami!
3. Nie czujesz się pewnie w angielskim? Nie ma się czego bać – spotkanie będzie przyjazne także dla osób komunikujących się wyłącznie po polsku.

Do zobaczenia 16 września!

Richard Lucas, Krystian Aparta i zespół organizacyjny TEDxKazimierz

Details

Date:
16th September 2017
Time:
18:30 - 21:30

Organiser

TEDxKazimierz

Venue

Zaraz Wracam
ul. Miodowa 51a
Kraków, Poland

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.