Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Projekt: bukiet. Projekt: wianuszek + warsztaty fotografii”

22nd May 2016 @ 10:00 - 13:30

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie, Fundacja Kultury i Sztuki „i Kropka” oraz Kraków Photo Fringe zapraszają:

„Projekt: bukiet. Projekt: wianuszek + warsztaty fotografii”
w ramach: „Co ty sobie wyobrażasz? vol.3 Sztuka w podróży” – cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży.

22.05 (niedziela), godziny I GRUPA 10:00 – 11:30 (wiek 7-10 lat) ; II GRUPA 12:00 – 13:30 (wiek 11-15 lat), wstęp wolny

Zapisy: kubisztal@bwa.tarnow.pl, tel. 606 146 520

BWA w Tarnowie / Małopolska Fundacja Muzeum Sztuki Współczesnej, Dworzec PKP, Pl. Dworcowy 4

Autorzy: Patrycja Nowak, Katarzyna Filipowicz, Katarzyna Rogowska, Przemek Sroka.

Patrycja Nowak: autorka i kierownik artystyczny projektu „Co ty sobie wyobrażasz? vol.3 Sztuka w podróży”. Cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży.

Przemysław Sroka : prowadzi warsztaty fotografii. Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Tarnowie i Studium Reklamy w Krakowie. Jako fotoreporter współpracuje z tarnowskimi mediami oraz instytucjami kultury (BWA Tarnów, Tarnowskie Centrum Kultury, Centrum Sztuki Mościce). Autor zdjęć prasowych, reprodukcji katalogowych, fotoreportaży. Fotografia jest jego pasją a ulubionym tematem prac są architektura oraz wydarzenia muzyczne i kulturalne.

Warsztaty „Projekt: bukiet, Projekt: wianuszek” poprowadzą autorki z Krakowa: Katarzyna Filipowicz, Katarzyna Rogowska, z wykształcenia architektki krajobrazu zafascynowane nowoczesnym wzornictwem, architekturą, z powołania pasjonatki natury i ekologii, na co dzień prowadzące własne firmy związane z aranżacją i projektowaniem przestrzeni zielonych (Green Walls i Stróm Architekci) oraz Projekt BukietLOVE.

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w warsztatach pt. Projekt: bukiet. Projekt: wianuszek + warsztaty fotografii, które są częścią projektu organizowanego przez Fundację Kultury i Sztuki – „i Kropka” oraz Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie pn. „Co ty sobie wyobrażasz? vol.3 Sztuka w podróży”. Podczas warsztatów pt. Projekt: bukiet. Projekt: wianuszek + warsztaty fotografii uczestnicy będą komponowali bukiety i wianuszki z wiosennych roślin i kwiatów, aranżowali ekspozycje, które będą fotografowane. Grupa młodych adeptów sztuki odbędzie warsztaty i praktyczne ćwiczenia z fotografii artystycznej. W ten sposób wszyscy nabędą umiejętności twórczych z pogranicza nowoczesnego wzornictwa i krajobrazu powiązane z architekturą, ekologią i modelingiem. W efekcie warsztatów powstaną bukiety, wianuszki i fotografie.

Organizator: Fundacja Kultury i Sztuki „i Kropka”
Partner: Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie, Małopolska Fundacja Muzeum Sztuki Współczesnej, Urząd Miasta Tarnowa, Województwo Małopolskie.

http://www.facebook.com/KrakowPhotoFringe
http://www.krakowfringe.com
#krakowphotofinge #letsfringe

Details

Date:
22nd May 2016
Time:
10:00 - 13:30

Venue

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie
Ulica Juliusza Słowackiego 1
Tarnów, 33-100 Poland

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.